Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Контакти служби діловодства

Поштова адреса:

04053, м. Київ, Львівська пл., 8

Електронний кабінет:

cabinet.tax.gov.ua

Електронна пошта:

(крім звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації)

На період дії норми пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами) ДПС звертається з проханням зменшити надходження паперових документів та користуватись засобами електронного зв’язку. За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС зазначивши код ДПІ (Наприклад: 99 – Україна; 0 – Державна податкова  служба України) у форматі pdf (обмеження 2 МБ). Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДПС. Повідомлення про реєстрацію в системі електронного документообігу (реєстраційний індекс документа та дата реєстрації) буде надано протягом робочого дня після надсилання кореспонденції (листа, запиту, скарги тощо). Листування з ДПС за допомогою Електронного кабінетубільш детально можна переглянути за посиланням Головна>Медіа-центр>Відеогалерея>Відеоуроки>Відеоурок від податкової № 4.

Контактні телефони служби діловодства:

Інформація щодо реєстрації вхідної кореспонденції надісланої поштовим зв’язком (крім звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації) ДПС надається з понеділка по п’ятницю з 08:30 до 12:30 та з 13:00 до 17:00 у телефонному режимі за номерами, які не є багатоканальними: 

тел. +38 (044) 272 62 55.

 

До уваги платників Донецької та Луганської областей!

З метою створення сприятливих умов та зручності, враховуючи вимоги безпеки у період дії воєнного стану в Україні, ДПС інформує про те, що листування у паперовій формі, адресоване головним управлінням ДПС у Донецькій та Луганській областях, можна здійснювати на поштову адресу ДПС: Львівська пл., 8, м. Київ, 04053.