Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платники Миколаївщини перерахували на забезпечення української армії та зміцнення обороноздатності держави майже 575 мільйонів гривень

, опубліковано 19 вересня 2023 о 16:03

У Головному управлінні ДПС у Миколаївській області повідомляють, що платники податків Миколаївщини активно підтримують Збройні Сили України, сумлінно та прозоро сплачуючи військовий збір. Як результат,  у січні – серпні 2023 року з доходів мешканців Миколаївщини до державного бюджету спрямовано 574,8 млн грн військового збору, що на 73,6 млн грн, або на 14,7 відс. більше, ніж у відповідному періоді 2022 року.

Нагадаємо, що військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Відтак платники, які бажають підтримувати армію, повинні дбати про отримання легальних доходів.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи.

Від нас залежить майбутнє нашої країни, тому кожен внесок у розмірі 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування допоможе зміцнити обороноздатність України.

Разом – ми сила! І тільки разом ми наближаємо нашу Перемогу!