Територіальні органи ДПС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про оподаткування - майбутнім підприємцям

29.11.2021 -

У зв’язку з  посиленням карантинних заходів міські податківці провернулися  до практики проведення онлайн – практикумів для майбутніх платників податків, що  перебувають на обліку в міському центрі зайнятості.  

Так, на черговому тренінгу заступник начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Ігор Бондар ознайомив присутніх з електронними сервісами ДПС, що дають змогу оперативно отримати необхідну інформацію та полегшують спілкування платників з органами ДПС. Також поінформував присутніх про хід кампанії одноразового добровільного декларування. Акцентував увагу на тому, хто має право скористатися цим механізмом, які об’єкти підлягають декларуванню, які ставки застосовуються та який механізм сплати.     

При цьому, посадовець зазначив, що ДПС готова навчати платників, не тільки правильно нараховувати та сплачувати  податки з підприємницької діяльності та не допускати помилок в роботі, а і сумлінно виконувати свої громадянські обов’язки зі сплати податків.  

В ході тренінгу майбутніх підприємців навчали  розбиратися в умовах застосування загальної  та спрощеної систем оподаткування, правильно обирати  групу єдиного податку, своєчасно звітувати та  сплачувати податки і  єдиний внесок. А також знати і виконувати умови трудового  законодавства і функції податкового  агента  по відношенню до найманих осіб.  Не оминули увагою і питання правильності проведення готівкових розрахунків на різних системах оподаткування, застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО, в т.ч. новаціях в цьому питанні з 1 січня 2022 року.