Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Облігації внутрішньої державної позики «Військові облігації»

Постанову Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2014 року № 101 «Про випуск облігацій внутрішньої державної позики «Військові облігації» прийнято з метою забезпечення залучення додаткових коштів на визначені цілі для фінансування державного бюджету за рахунок випуску та розміщення облігацій внутрішньої державної позики «Військові облігації» в бездокументарній формі, особливістю яких є фіксований рівень доходності.

Основні умови випуску облігацій внутрішньої державної позики «Військові облігації»»:

загальний обсяг випуску - до 1 млрд. грн.;

номінальна вартість однієї облігації – 1000 грн.;

термін обігу облігацій – 2 роки;

купонний період – 6 місяців;

річна відсоткова ставка доходу – 7 відсотків.

Розміщення облігацій здійснюватиметься на аукціонах, що проводяться  Національним банком України через первинних дилерів (наразі їх кількість становить 17 банків і в подальшому може збільшитися).

Джерелом внутрішнього фінансування державного бюджету на сьогоднішній день виступає залучення коштів шляхом випуску облігацій внутрішніх державних позик в національній та іноземній валюті, які передбачені для розміщення серед комерційних банків, юридичних осіб та населення, але фактично розміщуються лише серед комерційних банків. Міністерство фінансів України випускатиме облігації внутрішньої державної позики «Військові облігації» в національній валюті для залучення додаткових коштів від внутрішніх інвесторів (комерційних банків, інших юридичних та фізичних осіб).